Hakkımızda

Hakkımızda

ÖZBOSAN olarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizdeki en önemli hedefimiz müsteri memnuniyetimizin sürekliligini saglamaktır. Bunun için ön gördügümüz temel politikamız;
Inandıgımız degerlerden taviz vermeden sürekli egitim yolu ile üst yönetimin ve tüm çalısanlarımızın kaliteyi “mükemmel”e ulasmak adına herkesin kendisi ile yaptıgı sonsuz bir yarıs olarak görmesini sağlamak.
Isimiz ile ilgili teknolojik gelismeleri daima takip edip, dogrularımızdan ayrılmadan, ülkemize ve topluma kalkınma degeri saglayan, saygın ve güvenilir bir kurulus olmaktır.

Misyonumuz

Müsterilerimizin beklenti ve gereksinimlerinide göz önüne alarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizde ki en önemli hedefimiz, istenilen kalite de ürünü, en uygun fiyatla, istenilen zamanda sunabilmek, satıs öncesi ve satıs sonrası teknik destek ile müsteri memnuniyetimizin sürekliligini saglayarak, sektörde tercih edilen ve akla gelen tek marka olmak.

Vizyonumuz

Ülke genelinde montaj ve servis konusunda ki çözüm ortaklarımızın sayısını arttırarak, ÖZBOSAN markasını mevcut ve yeni ürünlerimiz ile daha çok noktaya ulastırıp kurumsal kimligimizi güçlendirmektir.

Degerlerimiz

Özbosan da kusaktan kusaga aktarılan özlü bir söz vardır; ‘’hayatta para ile satın alamayacagımız 4 deger ;
Saglık
Tecrübe
Itibardır.
Güzel Ahlak tır
Attıgımız her adımda bize yol gösterici olan bu degerlerin kalıcı olabilmesi için;
çalısanlarımız ve müsterilerimiz ile bilgiyi paylasır, sürekli olarak gelismeyi tesvik ederiz. Evrensel, toplumsal ve kültürel degerlere saygı gösteririz. Yasalara, ulusal ve uluslar arası mevzuata riayet etmek ve verdigimiz sözlerin daima arkasında olmak kosulu ile ticari itibarımızın sürekliligini saglarız. Faaliyetlerimizi dogruluk dürüstlük,ve açıklık ilkeleri çerçevesinde çalısanlarımızın is güvenligini saglayıp çevreye duyarlı olmak süreti ile gerçeklestiririz.

Yükleniyor